Zawiadomienie o Walnym Zebraniu Członków Klubu

Treść zawiadomienia dostępna jest tutaj.

Maciej Zalewski z brązowym medalem regat Easter Meeting we włoskim Torbole!

We włoskim Torbole nad Jeziorem Garda zakończyły się właśnie regaty Easter Meeting, w których wzięli udział zawodnicy klasy RSX z Bazy Mrągowo- podopieczni trenera Tomasza Stefańskiego. Trzy dni zmagań przy bardzo wymagających warunkach pozwoliły na rozegranie dziewięciu wyścigów. Na starcie w klasie RSX zawodnicy z Włoch, Polski, Grecji i Niemiec. Jak przystało na Gardę- wiatru […]

Wycinka i podcięcia sanitarne drzew na terenie Bazy Tałty – przetarg

Klub Sportowy „Baza Mrągowo” , ul. Nadbrzeżna 4,  11-700 Mrągowo, zaprasza do składania ofert stosownie do załączonego zapytania ofertowego dotyczącego wycinki i podcięć sanitarnych drzew na terenie „Ośrodka Szkoleniowego Baza Tałty” Tałty 30   11-730 Mikołajki. Dokumenty przetargowe można pobrać w po prawej stronie, w rubryce „DO POBRANIA”. Wojciech Jaszczur-Nowicki Prezes Klubu Sportowego „Baza Mrągowo” […]

Zawiadomienie o regatach – Mistrzostwa Bazy Mrągowo

MISTRZOSTWA BAZY MRĄGOWO Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Mrągowo  07-09 października 2016r. Organizatorem regat jest Klub Sportowy „Baza Mrągowo” wraz z Zespołem Oświatowo-Sportowym „Baza” w Mrągowie przy współpracy z Warmińsko-Mazurskim OZŻ, Urzędem Miasta Mrągowa i Starostwem Powiatowym w Mrągowie. 1.    PRZEPISY 1.1    Regaty zostaną rozegrane zgodnie z przepisami zdefiniowanymi w aktualnych Przepisach  Regatowych Żeglarstwa ISAF. 1.2    W […]

Mistrzostwa Polski (OOM) – dwa medale reprezentantów Bazy Mrągowo w klasie L’Equipe!

W dniach 11-14 sierpnia, na wodach Zatoki Puckiej, odbyły się Mistrzostwa Polski (OOM). Dla Juniorów w klasach przygotowawczych były to najważniejsze regaty tego sezonu w Polsce.

Złoto Mistrzostw Europy w klasie L’Equipe dla zawodniczek z Bazy Mrągowo!

Złoto Mistrzostw Europy w klasie L’Equipe dla zawodniczek z Bazy Mrągowo! Od 26 do 31 lipca we włoskim Loano rozegrane zostały Mistrzostwa Europy w międzynarodowej klasie L’Equipe. Klub Sportowy „Baza Mrągowo” reprezentowały dwie załogi- uczniowie SMS: Amelia Linowska/ Julia Chmiel i Denis Szewczyk/ Grzegorz Sitarek- podopieczni Trenerki Agnieszki Stefańskiej.

Baza Tałty + Decathlon = obiecująca współpraca

Z przyjemnością ogłaszamy, że rozpoczynamy współpracę z marką Decathlon. Szczegóły zdradzimy już wkrótce, obserwujcie nas! 🙂

Kolejne sukcesy wychowanków Bazy Tałty

W miniony weekend w Górkach Zachodnich nieopodal Trójmiasta odbyły się regaty O Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Gdańska. Podczas trzech dni regat rozegrano 8 wyścigów przy zmiennym wietrze.

Puchar PZŻ – 3 medale – w klasie L’Equipe i RSX dla Bazy Mrągowo!

W miniony weekend w Krynicy Morskiej, na wodach Zalewu Wiślanego, odbyły się regaty o Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego klas przygotowawczych. W niedzielę rozegrano ostatnie wyścigi drugiej części tej imprezy, w której rywalizowali juniorzy, zawodnicy w klasach przygotowawczych i nieolimpijskich oraz wyjątkowo w klasie Finn.

Puchar PZŻ, fot. Szymon Sikora, PZŻ
Wychowankowie Bazy Tałty na podium Pucharu PZŻ w olimpijskiej klasie 49’er!

W miniony weekend, w Krynicy Morskiej, odbyły się regaty o Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego, w których startowali wychowankowie Bazy Tałty, kształcący się tam na zgrupowaniach OPT, LAS4.7 i l’Equipe.

Już niedługo otwieramy port!

Już 27 maja oficjalnie otwieramy port w Bazie Tałty. Zajrzyjcie do nas w tym sezonie, będzie się działo! 🙂

Ruszyły zapisy na obozy żeglarskie w sezonie 2016!

Zastanawiasz się, gdzie wysłać swoje dziecko na wakacje? Polecamy obozy żeglarskie w Bazie Tałty – właśnie ruszyły zapisy na lato 2016!

18 wychowanków Bazy Tałty w składzie kadry narodowej!

Baza Tałty od 66 lat zajmuje się kształceniem żeglarzy w różnym wieku i zawsze przyjmujemy nowiny o sukcesach naszych wychowanków z ogromną dumą. Tym razem z przyjemnością informujemy, że w składzie Kadry Narodowej Polskiego Związku Żeglarskiego znajduje się aż osiemnastu wychowanków Bazy.

Nowa strona internetowa Bazy Tałty

Z przyjemnością prezentujemy nową stronę internetową oraz odświeżony fanpage Bazy Tałty i mamy nadzieję, że spotkają się z Waszym ciepłym przyjęciem. To nie koniec zmian dotyczących naszej Bazy, więc zaglądajcie do nas po nowinki!

  • Obóż żeglarski dla młodzieży. Kurs na stopień żeglarza jachtowego
  • Obóż żeglarski dla młodzieży. Kurs na stopień żeglarza jachtowego