ŻEGLARSKI REJS DLA NASTOLATKÓW W WIEKU 13-18 LAT 


Dlaczego dzieci kochają ten obóz?
Przygoda na wodzie ze spaniem na jachtach w ciekawych portach i na dziko, nauką żeglarstwa sportowego i spływem kajakowym. Nastolatki dobrze czują się w swoim gronie a kadra sterników zapewnia, że mają okazje poznać żeglarstwo i Mazury od radosnej strony. Jest okazja do integracji z rówieśnikami albo na wspólny wypad z przyjaciółmi. Dodatkową atrakcją rejsu jest spływ kajakowy. No i wspólne gotowanie na jachcie

Dlaczego rodzice kochają ten obóz?
Baza Mrągowo to jedyny Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Polsce ukierunkowany na żeglarstwo i windsurfing. Nasi wychowankowie zdobyli ponad 200 tytułów w Mistrzostwach Polski, Europy, Świata. Brali udział w 6 Igrzyskach Olimpijskich. To dzięki nam każdy Młody Żeglarz może uczyć się od najlepszych w miejscu, które polecają najlepsi!

Dlaczego ośrodek Bazy w Tałtach jest tak wyjątkowy?
Wyjazd na obóz wędrowny zawsze wspiera rozwój umiejętności żeglarskich, zarówno tych sportowych jak i po prostu obycia z jachtem w warunkach rejsu. Jeżeli jeszcze realizowany jest przez Mistrzowską Szkołę Żeglarstwa, to mamy pewność że nasze mniej lub bardziej rozbrykane dorastające dzieci są pod dobrą opieką. I mają się od kogo uczyć – a przecież za kilka lat samodzielnie będą żeglować po morzach i jeziorach.

Co trzeba wiedzieć o naszych obozach?
Uczestnicy rejsu żeglują i śpią na naszych jachtach kabinowych pod opieką instruktorów. Na każdym jachcie załogę stanowi 8 do 10 żeglarzy. Rozpoczynamy i kończymy rejs w ośrodku Bazy Mrągowo w miejscowości Tałty k/Mikołajek. Zapewniamy wyżywienie które załogi samodzielnie przygotowują na jachtach. Trzeba zabrać z domu: odzież przeciwdeszczową, obuwie sportowe lub żeglarskie na jasnej podeszwie i kalosze, strój kąpielowy, nakrycie głowy, zabezpieczenie przed słońcem i komarami, okulary przeciwsłoneczne oraz śpiwór. Zapewniamy ubezpieczenie NNW. Zapewniamy kamizelki asekuracyjne.
Cena nie zawiera opłat za korzystanie z pryszniców i sanitariatów w portach, ładowania telefonów komórkowych oraz opłat za dodatkowe atrakcje brzegowe


TURNUS 2022:

Każdy turnus zaczyna się obiadem w niedzielę o godzinie 14:00 i kończy w sobotę o godzinie 14:00

  • 10.07 – 23.07.2022 / 2850 zł (transport własny)

Wybierz grupę, termin i wyślij do nas zgłoszenie na adres: zosks.baza@gmail.com, odpowiemy niezwłocznie.

kontakt: Klub Sportowy „Baza Mrągowo” ul. Nadbrzeżna 4, 11-700 Mrągowo
Wojciech Nowicki, tel.: 515 292 076
e-mail do zgłoszeń imiennych: zosks.baza@gmail.com

Obóż żeglarski dla młodzieży. Kurs na stopień żeglarza jachtowego
Obóż żeglarski dla młodzieży. Kurs na stopień żeglarza jachtowego