W miniony weekend w Krynicy Morskiej, na wodach Zalewu Wiślanego, odbyły się regaty o Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego klas przygotowawczych. W niedzielę rozegrano ostatnie wyścigi drugiej części tej imprezy, w której rywalizowali juniorzy, zawodnicy w klasach przygotowawczych i nieolimpijskich oraz wyjątkowo w klasie Finn.

Podopieczni trenerów Agnieszki i Tomasza Stefańskich z Bazy Mrągowo przywieźli 3 medale!

W klasie L’Equipe zwyciężyła załoga Amelia Linowska i Julia Chmiel z Bazy Mrągowo przed załogą Denis Szewczyk i Grzegorz Sitarek również z Bazy Mrągowo.

W klasie RSX brązowy medal zdobyła Magdalena Majewska, dla której była to pierwsza eliminacja do Mistrzostw Świata ISAF.

Wśród chłopców 7. miejsce zajął Michał Warzocha, 8. miejsce Patryk Chojnicki, a 17. był Bartosz Przybylak.