ŻEGLARSKI OBÓZ SPORTOWY DLA DZIECI W WIEKU 8-12 LAT
„MALI ŻEGLARZE”


Dlaczego dzieci kochają ten obóz?
Podczas turnusu każdy Mały Żeglarz i każda Mała Żeglarka pływają na własnym jachciku typu Optimist, a nad bezpieczeństwem kursantów czuwa doświadczony instruktor na łodzi motorowej. Kiedy nie ma pogody, żeglowanie zastępują nam zabawy i wycieczki do ciekawych miejsc lub na Basen Tropikana

Dlaczego rodzice kochają ten obóz?
Obóz dla najmniejszych dzieci to okazja do zabawy, nauki bezpiecznego żeglowania i bezstresowego rozwoju motorycznego naszych pociech pod okiem najlepszych instruktorów w Polsce. Ale także nauka współpracy w grupie, odpowiedzialności, rytmu dnia oraz samodzielności. Dzieciaki są bezpieczne zarówno na lądzie jak i na wodzie, uczą się podstaw morskiej kindersztuby – jak na Młodych Żeglarzy przystało!

Dlaczego ośrodek Bazy w Tałtach jest tak wyjątkowy?
Baza Mrągowo to jedyny Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Polsce ukierunkowany na żeglarstwo i windsurfing. Nasi wychowankowie zdobyli ponad 200 tytułów w Mistrzostwach Polski, Europy, Świata. Brali udział w 6 Igrzyskach Olimpijskich. To dzięki nam każdy Młody Żeglarz może uczyć się od najlepszych w miejscu, które polecają najlepsi!

Co trzeba wiedzieć o naszych obozach?
Mali Żeglarze trenują, bawią się i rozrabiają w dwóch 12-osobowych grupach na terenie bezpiecznego ośrodka w miejscowości Tałty k/Mikołajek. Zapewniamy im noclegi w domkach 4 osobowych i Mazurskiej Chacie, całodobową opiekę trenerów, całodzienne wyżywienie (3 pyszne posiłki + drugie śniadanie) z własnej kuchni. Każdy Mały Żeglarz i Mała Żeglarka zabierają z domu: odzież przeciwdeszczową, obuwie sportowe lub żeglarskie na jasnej podeszwie i kalosze, strój kąpielowy, nakrycie głowy, zabezpieczenie przed słońcem i komarami, okulary przeciwsłoneczne, bidon na napoje. Zapewniamy ubezpieczenie NNW. Zapewniamy kamizelki asekuracyjne.


TURNUSY 2021:

Każdy turnus zaczyna się obiadem w niedzielę o godzinie 14:00 i kończy w sobotę o godzinie 14:00

  • I 27.06-10.07 / 2.490 zł (transport własny)
  • II 11.07-24.07 / 2.490 zł (transport własny)
  • III 25.07-07.08 / 2.490 zł (transport własny)
  • IV 08.08-21.08 / 2.490 zł (transport własny)

Rezerwacje: zosks.baza@gmail.com
Materiały do pobrania:
Informacja o obozie żeglarskim dla dzieci
Opinia lekarska
Karta kwalifikacyjna

Obóż żeglarski dla młodzieży. Kurs na stopień żeglarza jachtowego
Obóż żeglarski dla młodzieży. Kurs na stopień żeglarza jachtowego
GALERIA