OBÓZ STACJONARNY „PATENTY W TAŁTACH” 14-18 LAT


Dlaczego dzieci kochają ten obóz?
Fajnie jest być w gronie znajomych lub poznać nowe twarze w tym bardzo żeglarskim miejscu. W ośrodku, w którym każdy znajdzie dla siebie miejsce, z nowoczesnym i kameralnym portem, nad pięknym jeziorem na którym nie brakuje wiatru. Trenerzy prowadzący zajęcia znają się na tym co robią doskonale – relacje w grupie cechuje szacunek i jasno określone zadania. Wakacyjny tłum, zgiełk i harmider są daleko od nas.

Dlaczego rodzice kochają ten obóz?
Po pierwsze, po drugie i po trzecie… ponieważ każdy rodzic chce, aby jego dziecko uczyło się u najlepszych. Aby swoją wiedzę czerpało od osób, które są zarówno mistrzami w swojej dziedzinie jak i po prostu, odpowiedzialnymi ludźmi. Ponadto, Ośrodek Tałty zapewnia przy tym wyjątkową atmosferę sportowej przygody, pozostając bezpieczną przystanią w mazurskiej, turystycznej przestrzeni. Na obozie można zdobyć także patent motorowodny (dodatkowo).

Dlaczego ośrodek Bazy w Tałtach jest tak wyjątkowy?
Baza Mrągowo to jedyny Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Polsce ukierunkowany na żeglarstwo i windsurfing. Nasi wychowankowie zdobyli ponad 200 tytułów w Mistrzostwach Polski, Europy, Świata. Brali udział w 6 Igrzyskach Olimpijskich. To dzięki nam każdy Młody Żeglarz może uczyć się od najlepszych w miejscu, które polecają najlepsi!

Co trzeba wiedzieć o naszych obozach?
Młodzież trenuje i uczy się w 7 osobowych grupach „wachtach”. Obóz odbywa się na terenie bezpiecznego ośrodka w miejscowości Tałty k/Mikołajek. Zapewniamy noclegi w domkach 4 osobowych i Mazurskiej Chacie, całodobową opiekę trenerów, całodzienne wyżywienie (3 pyszne posiłki + drugie
śniadanie) z własnej kuchni. Uczestnik/uczestniczka zabierają z domu: odzież przeciwdeszczową, obuwie sportowe lub żeglarskie na jasnej podeszwie i kalosze, strój kąpielowy, nakrycie głowy, zabezpieczenie przed słońcem i komarami, okulary przeciwsłoneczne, bidon na napoje. Zapewniamy ubezpieczenie NNW. Zapewniamy kamizelki asekuracyjne.


TURNUS 2022:

Każdy turnus zaczyna się obiadem w niedzielę o godzinie 14:00 i kończy w sobotę o godzinie 14:00

  • 24.07 – 06.08.2022 / 2950 zł (transport własny)

Dopłata za szkolenie i patent motorowodny: 350 zł
Opłata egzaminacyjna (każdy z patentów): 125 zł

Wybierz grupę, termin i wyślij do nas zgłoszenie na adres: zosks.baza@gmail.com, odpowiemy niezwłocznie.

kontakt: Klub Sportowy „Baza Mrągowo” ul. Nadbrzeżna 4, 11-700 Mrągowo
Wojciech Nowicki, tel.: 515 292 076
e-mail do zgłoszeń imiennych: zosks.baza@gmail.com

Obóż żeglarski dla młodzieży. Kurs na stopień żeglarza jachtowego
Obóż żeglarski dla młodzieży. Kurs na stopień żeglarza jachtowego