BAZA TAŁTY

MISTRZOWSKA STRONA ŻEGLARSTWA

Mali żeglarze,
8-12 lat

Patenty,
14-18 lat

Mazurski Rejs,
13-18 lat

Zgrupowania i port

SZKOLENIA

OBOZY DLA DZIECI

Obóz żeglarski dla dzieci w wieku 8-12 lat. Podczas turnusu każdy mały żeglarz pływa na własnym jachciku typu Optimist, a nad bezpieczeństwem kursantów czuwa doświadczony instruktor na łodzi motorowe

OBOZY DLA MŁODZIEŻY (PATENT ŻEGLARSKI)

Idealne wakacje dla nastolatka? Nauka samodzielnego prowadzenia jachtu wśród unikalnej przyrody. Wyślij swoje dziecko na kurs na patent żeglarski!

OBOZY DLA MŁODZIEŻY (MAZURSKI REJS)

Niezwykła przygoda na wodzie ze spaniem na jachtach, nauką żeglarstwa sportowego i spływem kajakowym. Wyślij swojego nastolatka obóz żeglarski w postaci rejsu szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich!

ZGRUPOWANIA

ZGRUPOWANIA ŻEGLARSKIE

Baza Tałty to także sprawdzona baza szkoleniowa Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Mrągowie. Z przyjemnością gościmy wszelkie zgrupowania żeglarskie – zarówno polskie, jak i zagraniczne.

JESTEŚMY OTWARCI DLA WSZYSTKICH

Szukasz miejsca na zgrupowania sportowe? Nasza Baza kieruje swoją ofertę nie tylko do osób uprawiających sporty wodne, z przyjemnością gościmy także reprezentantów innych dyscyplin sportowych.

PORT

BAZA NOCLEGOWA

Baza Tałty to 80 miejsc noclegowych w domkach kempingowych i Chacie Mazurskiej. Cały teren jest ogrodzony, a nasza bohaterska ochrona czuwa nad bezpieczeństwem naszych gości przez całą dobę.

RESTAURACJA

Nie ma siły, żeby po całym dniu na wodzie każdy brzuch nie burczał. Szefowie kuchni Bazy Tałty dobrze o tym wiedzą, więc, jak co sezon, przygotowali menu, które zaspokoi wszystkich spragnionych porządnego posiłku. Zapraszamy na pyszne obiady do naszej kantyny, która pomieści aż 100 osób!

USŁUGI DLA ŻEGLARZY

Potrzebujesz pomocy lub porady? Jesteśmy dla Ciebie – na miejscu możesz zaczerpnąć wiedzy między innymi w zakresie trymowania jachtów, czy żaglomistrzostwa, a także skorzystać z usług doświadczonego szkutnika.

POLECAJĄ NAS